TAK/OEE och Stopptidsuppföljning på Elmia Automation 8-11 Maj

8-11 Maj 2012 finns vi på Elmia Automation i Jönköping. Vi finns där för att diskutera hur man når ökad konkurrenskraft med hjälp av en modern produktionsuppföljning. Självklart är objektiva maskinmätningar en del av det!

Samtidigt pågår mässorna Elmia Polymer och Elmia Svets och Fogningsteknik. Ni hittar oss i monter D01:87.

Klicka här för att skriva ut entrékort

Boka möte med oss i vår monter

Vi förbokar gärna möten för att diskutera möjligheter med produktionsuppföljning i allmänhet och RS-Production i synnerhet. Olika dagar har vi olika bemanning i vår monter. Kontakta oss på info@goodsolutions.se eller 031 – 788 19 20.

Tis 8/5 Ons 9/5 Tor 10/5 Fre 11/5
Försäljning och projektledare Försäljning och projektledare Försäljning och produktutveckling Försäljning och användarsupport

Besök vårt seminarie i samband med mässan

För er som är nyfikna på en automatiserad produktionsuppföljning arrangerar vi ett instroduktionsseminarie under mässan. På en dryg timma går vi igenom förutsättningarna för att nå ökad konkurrenskraft med hjälp av en modern produktionsuppföljning. Vi pratar och förklarar på ett sätt så att man begriper under tiden som ni tar en kopp kaffe och får inspiration och uppslag för ert eget arbete där hemma.

Onsdag 9 maj klockan 10:00

Boka plats för dig och dina kollegor på på info@goodsolutions.se eller 031 – 788 19 20.

Produktdemo av RS-Production

Med oss på mässan har vi en full demo av RS-Production som är vår standardprodukt för produktionsuppföljning. Kom förbi när det passar er så visar vår kunniga personal hur ni kan visualisera störningar i er produktion.

 

  • Kundsupport

    Frågor om användande och funktioner? Här når du vår support. [Läs mer...]
  • OEE-utbildning 5 mars

    Med en bra OEE-utbildning förbättrar ni förutsättningarna att lyckas med [Läs mer...]
  • Gratis nedladdningar

    Ladda ner artiklar och gratisprogram [Läs mer...]